Green Coffee Plus

Kawa zielona, zwana również kawą surową, to kawa, w której obróbka ziaren zakończyła się jeszcze przed procesem palenia. Charakteryzuje się ona łagodniejszym smakiem i aromatem, lecz jej właściwości pro-zdrowotne jak również wpływ w procesie odchudzania są bezsprzeczne.  Suplement diety Green Coffee Plus zawiera najmocniejsze stężenie ekstraktu z zielonej kawy, jakie można spotkać na polskim rynku. Zapobiega odkładaniu się tkanki tłuszczowej, jak również pobudza jej spalanie. Zielona kawa zawiera, zaliczany do polifenoli, kwas chlorogenowy, który przyspiesza metabolizm i przeciwdziała rozwojowi wirusów. Wykazuje również silne działanie antyoksydacyjne, zwalczające wolne rodniki, a także opóźnia efekty starzenia i wpływa na nasz ogólny wygląd. Zaletą kwasu chlorogenowego jest również to, że zmniejsza on wchłanianie glukozy, a przez to obniża poziom magazynowania węglowodanów i tłuszczów w organizmie. Kwas chlorogenowy ma jeszcze jedną cechę, która zdaje się na pierwszy rzut oka stać w sprzeczności z samą naturą kawy. Otóż obniża ciśnienie krwi. Okazuje się bowiem, że podwyższanie ciśnienia, podobnie jak zawartość kofeiny jest właściwością, charakteryzującą jedynie kawę paloną. Kawa zielona natomiast kofeiny nie zawiera.

⇨ STRONA PRODUCENTA TUTAJ ⇨ PRODUKT W NAJLEPSZEJ CENIE

Badania, przeprowadzone na osobach, stosujących preparat Green Coffee, dowodzą, że w ciągu pierwszego miesiąca jego zażywania można schudnąć nawet do 11 kilogramów, zaś pierwsze efekty są już widoczne po tygodniu stosowania. Według producenta, jest to możliwe nawet w sytuacji, gdy nie stosujemy restrykcyjnej diety i nie uprawiamy intensywnie sportu. Trzeba jednak pamiętać o tym, że racjonalne odżywianie się, jak również aktywność fizyczna zawsze sprzyjają zachowaniu zdrowej i smukłej sylwetki.

Suplement jest przeznaczony dla osób zdrowych i, jako lek składający się wyłącznie z substancji naturalnych, nie powinien wywoływać żadnych skutków ubocznych. Jednak w trosce o całkowite bezpieczeństwo, dobrze jest przed rozpoczęciem kuracji zasięgnąć porady lekarza.