Green Coffee 5k

Zielona kawa to naturalne źródło zdrowia i sojusznik wszystkich osób, dbających o linię. To właśnie ona stanowi podstawę suplementu diety Green Coffee 5k, zawierającego aż 5 tysięcy miligramów tego dobroczynnego składnika. Wspomagając się tym preparatem i stosując jednocześnie odpowiednią dietę i ćwiczenia fizyczne, można bez trudu zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Czymże jest zielona kawa? Pochodzi z tego samego źródła co zwykła, czarna, którą co rano pijemy w domu, a różni się tym, że jej obróbka zakończyła się przed procesem palenia. Z wyglądu jest dużo jaśniejsza od kawy klasycznej, stąd jej nazwa – kawa zielona, używana naprzemiennie z inną nazwą: kawa surowa. Jednak różnice sięgają znacznie głębiej i zielona kawa wykazuje nadzwyczaj korzystne właściwości pro-zdrowotne dla naszego organizmu.

⇨ STRONA PRODUCENTA TUTAJ ⇨ PRODUKT W NAJLEPSZEJ CENIE

Działanie odchudzające zielonej kawy polega głównie na tym, że pobudza ona spalanie tkanki tłuszczowej, przez co zapobiega jej odkładaniu się w postaci dodatkowych kilogramów. Kawa ta jest bogatym źródłem kwasu chlorogenowego, czyli polifenolu, który przyspiesza metabolizm i wykazuje silne działanie antyoksydacyjne, zwalczające wolne rodniki. Kwas ten wpływa również na odporność naszego organizmu i przeciwdziała rozwojowi wirusów. Jego zaletą jest także to, że zmniejsza on wchłanianie glukozy, a przez to obniża poziom magazynowania węglowodanów i tłuszczów w organizmie. Osoby, które martwią się o swoje ciśnienie, mogą bez obaw stosować zieloną kawę, gdyż nie wykazuje ona właściwości podnoszących ciśnienie krwi. Odpowiada za to bowiem kofeina, a ta znajduje się jedynie w kawie palonej – w zielonej odmianie nie ma kofeiny.

Suplement diety Green Coffee 5 k reprezentuje wysoką jakość, gdyż został wyprodukowany zgodnie ze światowymi standardami GMP (Good Manufacturing Practices). Jest to gwarantem bezpieczeństwa preparatu, który jest przeznaczony dla każdej zdrowej osoby. Skład suplementu to wyłącznie naturalne substancje, skondensowane w łatwych do zażywania kapsułkach, z których każda dostarcza organizmowi 50 miligramów dobroczynnego kwasu chlorogenowego.