Acaiberry900

Jagody acai to owoce euterpy warzywnej, pochodzącej z tropikalnych lasów Ameryki Południowej. W Amazonii te smaczne, ciemnofioletowe owoce, nieco mniejsze od winogron, stanowią 42 procent pożywienia lokalnej ludności. Od kilku lat doceniane są również na zachodzie, jako bogate w składniki odżywcze dary natury o właściwościach wspomagających redukcję wagi. Owoce acai to podstawowy składnik suplementu diety o nazwie Acaiberry900, zawierającego w 100 procentach naturalne źródło substancji dobroczynnych dla naszego zdrowia. W preparacie znajdziemy mocno skondensowany – 350 miligramów na kapsułkę – ekstrakt z owoców acai. Dzięki wysokiej zawartości antyoksydantów, jagody te skutecznie zwalczają wolne rodniki, zaś bogactwo błonnika gwarantuje przyspieszenie przemiany materii i szybkie chudnięcie. Jagody acai mają w sobie również wiele witamin: E, C, B1, B2, B3, jak również fosfor, wapń, potas i białko. Należą także do tak zwanych termogeników, czyli takich substancji, które podwyższają temperaturę ciała przez wykorzystywanie energii z tkanki tłuszczowej. Proces ten znacznie przyspiesza spalanie zbędnych kilogramów.

⇨ STRONA PRODUCENTA TUTAJ ⇨ PRODUKT W NAJLEPSZEJ CENIE

W skład suplementu wchodzi też ekstrakt z liści zielonej herbaty, zapewniający dużo energii i witalność. Jedna kapsułka Acaiberry900 zawiera 50 miligramów tej dobroczynnej dla zdrowia rośliny.
W badaniach, poświęconych działaniu suplementu nie odnotowano efektów ubocznych, więc osoby zmagające się ze zbędnymi kilogramami mogą bez obaw wspomagać się tym preparatem. Jego działanie znacznie zwiększa szansę na sukces i uniknięcie wystąpienia, tak powszechnego w procesie odchudzania, efektu jojo. Badania kliniczne potwierdziły skuteczne działanie suplementu u 94,5 procent osób, które po niego sięgnęły.

Nie bez znaczenia, jeśli chodzi o zalety owoców acai jest ich smak, przypominający nieco smak jeżyn z nutą czekolady. Dlatego też mogą stanowić doskonały składnik sałatek, musli, deserów i odżywczych koktajlów.

2 komentarze

  1. POTWIERDZAM, JESTEM PO KURACJI 4 MIESIĘCZNEJ ŚREDNIO 3-4KG MI SPADA MIESIĘCZNIE, MAM SPORĄ NADWAGĘ, DIETETYK ZALECIŁ MI TEN SUPLEMENT ABY BRAĆ GO CODZIENNIE.

  2. Słyszałam o tych jagodach od znajomej, bierze te tabletki i sporo schudła, czekam na wypłatę i zamawiam 😉

Comments are closed.