Ultra Slim

Suplement diety o nazwie Ultra Slim bazuje na dwóch naturalnych składnikach o potwierdzonym działaniu odchudzającym.  Pierwszy z nich to tyrozyna – organiczny związek chemiczny, stanowiący jeden z podstawowych aminokwasów białkowych. Znacząco wpływa on na zmniejszenie łaknienia i hamuje wchłanianie tłuszczów. Przyczynia się również do znacznego przyspieszenia metabolizmu, co jest decydujące w walce o szczupłą sylwetkę. Tyrozyna ma też działanie lekko pobudzające, przez co podejmując jakąkolwiek aktywność fizyczną możemy liczyć na bardziej wymierne rezultaty naszego wysiłku. Tyrozyna odpowiada również za prawidłowe funkcjonowanie hormonu tarczycy i przysadki mózgowej. Brak tego aminokwasu skutkuje niedoczynnością tarczycy, a w konsekwencji uczuciem wyczerpania i obniżeniem nastroju.

⇨ STRONA PRODUCENTA TUTAJ ⇨ PRODUKT W NAJLEPSZEJ CENIE

Drugim składnikiem omawianego preparatu jest piperyna, zwana też bioperiną. Ten określany jako „pożeracz tłuszczu” alkaloid pobudza wydzielanie soków trawiennych, przez co ma wpływ na przyspieszenie naszego metabolizmu. W naturalnych warunkach występuje w czarnym pieprzu i już od dawna była stosowana w medycynie chińskiej i indyjskiej. Leczono nią biegunki, zaparcia, a nawet choroby serca lub bóle stawów. Badania z 2012 roku wykazały, że piperyna może blokować tworzenie się nowych komórek tłuszczowych i obniżać poziom tłuszczu w krwioobiegu. Wpływa pozytywnie również na procesy wchłaniania przez organizm składników odżywczych, na przykład witaminy C, B6 i A, beta-karotenu, selenu, oraz koenzymu Q.

W skład suplementu diety Ultra Slim wchodzi również ekstrakt z zielonej herbaty, który dzięki zawartości antyoksydantów, kofeiny, oraz pochodnych związków o nazwie katechiny, przyspiesza spalanie tłuszczu i podwyższa poziom termogenezy w organizmie. Działanie zielonej herbaty jest zintensyfikowane przez wyciąg z gorzkiej pomarańczy, która przyspiesza metabolizm, pomaga oczyścić organizm z toksyn, jak również zmniejsza uczucie łaknienia.