TriApidix 300

Tyrozyna jest podstawowym składnikiem suplementu TriApidix 300, który w rewelacyjny sposób wspomaga odchudzanie. To organiczny związek chemiczny, stanowiący jeden z podstawowych aminokwasów białkowych. Przyczynia się on do znacznego przyspieszenia metabolizmu, co jest decydujące w walce o szczupłą sylwetkę. Tyrozyna wstrzymuje też wchłanianie tłuszczów, jak również zmniejsza łaknienie, dzięki czemu jemy mniej i następuje błyskawiczny spadek wagi. Oprócz tyrozyny w składzie preparatu znajdują się naturalne substancje roślinne: ekstrakt z guarany i gorzkiej pomarańczy. Zapewniają one wzmocnienie przed infekcjami i poprawienie krążenia krwi. Usuwają również szkodliwe toksyny z organizmu, dodają energii i pobudzają lipolizę, dzięki czemu nie dochodzi do gromadzenia się zapasów tłuszczu w naszym ciele. Suplement zawiera też dobroczynny ekstrakt z czarnego pieprzu. Zwiększa on przyswajalność preparatu, dzięki czemu nasze ciało może w pełni czerpać z korzyści leczniczych leku. Czarny pieprz wzmacnia też barierę lipidową naskórka, przez co wszystkie składniki preparatu stają się bardziej aktywne.

⇨ STRONA PRODUCENTA TUTAJ ⇨ PRODUKT W NAJLEPSZEJ CENIE

Główny składnik TriApidixu 300 – tyrozyna – to tak zwany aminokwas endogenny, co oznacza, że jest syntezowany przez organizm ludzki. Jest niezwykle ważny dla prawidłowego funkcjonowania tarczycy i przysadki mózgowej, a jego niedobór skutkuje niedoczynnością tarczycy. Może się to objawiać uczuciem zmęczenia i wyczerpania organizmu. Zbyt mała ilość tyrozyny powoduje też niedobór składnika, zwanego dopaminą, co w konsekwencji prowadzi do depresji. Z powyższych powodów przed rozpoczęciem kuracji suplementem, pamiętajmy o zapoznaniu się z instrukcją stosowania preparatu i skonsultowaniu się z lekarzem.

W naturze tyrozyna występuje w produktach sojowych, tłustych serach i orzechach. W suplementach występują stężone dawki tego związku organicznego. Właściwie zażywany preparat, zawierający tyrozynę, pozwala zauważyć odchudzające efekty leku już po kilku dniach stosowania.