Silvets

silvets1Suplement diety Silvets to mieszanka naturalnych komponentów, uznawanych za najbardziej skuteczne substancje zwalczające nadwagę. W składzie preparatu znajdziemy jagody acai, ekstrakt z liści zielonej herbaty, guaranę, l-karnitynę, pieprz kajeński i bioperinę. Każdy z tych składników, już gdy występuje osobno, wykazuje nadzwyczajne właściwości wspomagające proces odchudzania. Gdy zaś występują w komplecie, stanowią istne bogactwo wartości odżywczych, dobroczynnych dla funkcjonowania naszego organizmu. Jagody acai to źródło przeciwutleniaczy, blokujących procesy starzenia, zaś ich rola odchudzająca polega na zmniejszaniu łaknienia i przyspieszaniu metabolizmu. W naturalnych warunkach te ciemnofioletowe jagody występują w Ameryce Środkowej i Południowej, a Indianie już od wieków korzystają z ich dobroczynnego działania.

⇨ STRONA PRODUCENTA TUTAJ ⇨ PRODUKT W NAJLEPSZEJ CENIE

Kolejnym cennym składnikiem jest wyciąg z liści zielonej herbaty, bogatych w liczne polifenole – organiczne związki chemiczne, pochodzenia roślinnego. Mają one silne działanie przeciwutleniające, przeciwdziałające nowotworom i chorobom układu krwionośnego. Zawarta w tabletkach Silvets guarana dodaje energii, jak również zwiększa naszą wydajność podczas wysiłku fizycznego. Badania dowodzą, że jej wpływ na zachowanie szczupłej sylwetki nasila się, gdy jest stosowana równocześnie z zieloną herbatą. Guarana pochodzi z drzew rosnących w Ameryce Południowej.

W suplemencie diety występuje również l-karnityna – środek odżywczy, odgrywający istotną rolę w przetwarzaniu tłuszczów w energię. Jest polecana szczególnie osobom uprawiającym sport, ponieważ przyspiesza proces powysiłkowej regeneracji mięśni. L-karnityna stanowi także silny przeciwutleniacz, a więc zabezpiecza organizm przed poważnymi chorobami. Kolejny składnik – pieprz kajeński – znany jest powszechnie jako niezwykle popularna przyprawa. Jego właściwości sięgają jednak znacznie dalej i pieprz wspomaga odchudzanie poprzez wpływ na metabolizm i zmniejszanie łaknienia. Podnosi również termogenezę, czyli ułatwia spalanie tłuszczu bez udziału aktywności fizycznej. Występująca w czarnym pieprzu bioperina usuwa nadmiar tłuszczu organizmu i zwalcza cellulit. Jej zawartość w prezentowanym suplemencie, jest też gwarantem sprawniejszego działania enzymów trawiennych trzustki, co także sprzyja odchudzaniu.