Jak schudnąć 2 kg w miesiąc

Jak schudnąć 2 kg w miesiącSchudnięcie około dwóch kilogramów w jeden miesiąc to cel racjonalny i gwarantujący, że nadprogramowy balast nie wróci do nas zbyt szybko. Podstawą sukcesu będzie tu więc wyważona dieta, połączona z dużą dawką ruchu, zaś drobne triki, wplecione w naszą kulinarną codzienność pozwolą nam przyspieszyć osiągnięcie wymarzonego rezultatu. Jednym z takich sposobów jest wypijanie przed każdym posiłkiem szklanki wody. Wypełni ona nasz żołądek i sprawi, że szybciej nasycimy się spożywanym jedzeniem i nie będziemy mieli chęci na dokładkę. Pamiętajmy również o wypijaniu co najmniej półtora litra niegazowanej wody mineralnej dziennie. Przyspieszy to spowolniony przez dietę metabolizm, a nasz organizm pozbędzie się zbędnych toksyn.

Jak schudnąć 2 kg w miesiąc

Zastanawiasz się jak schundąć na udach? Poczytaj tutaj!
Aby stracić w miesiąc dwa kilogramy nie trzeba się katować głodówkami, czy wprowadzać restrykcyjnych ograniczeń żywieniowych. Można właściwie jeść wszystko, ale z umiarem. Dobrym pomysłem będzie tu zastosowanie tak zwanej metody „jednej garści”, czyli sposobu na odmierzanie wielkości spożywanych posiłków. I tak na przykład obiad złożony z kaszy jaglanej, mięsa i warzyw, niech zawiera po garści każdego z tych składników. Pamiętajmy również, aby posiłki jadać na mniejszych talerzach. Będą one wówczas wypełnione po brzegi i nasz mózg otrzyma informację, że dostaliśmy naprawdę dużo jedzenia. Jeśli byśmy tę samą porcję nałożyli na duży talerz, będzie on wyglądał na częściowo pusty i sygnał, który dotrze do mózgu będzie odwrotny – otrzymaliśmy zbyt mało pożywienia, więc musimy zjeść więcej.  Niezwykle istotne podczas diety jest również przestrzeganie stałych godzin posiłków i dbanie o to, aby co cztery godziny dostarczać organizmowi pożywienie. Dzięki temu nasz metabolizm będzie wciąż pracował na wysokich obrotach, a my szybciej schudniemy.
Nawet, gdy zdecydujemy się na racjonalne odżywianie, które zapewni naszemu organizmowi wszelkich składników odżywczych, nie zaszkodzi wesprzeć się odpowiednią suplementacją. Może to być na przykład preparat o nazwie Gojiberry500, składający się w stu procentach z naturalnych składników.

Trafnym wyborem w tej sytuacji będzie ⇨ Gojiberry500