Jak schudnąć 10 kg w dwa miesiące

Jak schudnąć 10 kg w dwa miesiąceOsoby, którym zależy na szybkiej utracie dużej liczby kilogramów muszą liczyć się z tym, że – jeśli będą nieuważne – bardzo szybko zniweczą efekty swoich działań, a brak rozsądku przypłacą uszczerbkiem na zdrowiu. Dlatego też jeśli rzeczywiście zależy nam na osiągnięciu błyskawicznych efektów w krótkim czasie, dobrze jest skonsultować się z dietetykiem, który pomoże nam przeprowadzić cały proces bez szkody dla naszego organizmu.
Przed rozpoczęciem właściwej diety, można zdecydować się jednak na krótkotrwałe oczyszczanie organizmu z toksyn, które przygotuje grunt do dalszych działań. Do wyboru mamy wiele diet odtruwających, opartych najczęściej na spożywaniu przez dwa lub trzy dni posiłków skomponowanych na bazie jednego produktu. Najczęściej jest to owoc, warzywo lub określony rodzaj kaszy. Dłuższa mono-dieta – bo tak się określa ten typ odżywiania– jest niewskazana bez nadzoru lekarza. Gdy już odtrujemy nasz organizm, możemy przystąpić do właściwych działań.

Jak schudnąć 10 kg w dwa miesiące

Schudnięcie dziesięciu kilogramów w dwa miesiące to nie lada wyzwanie dla organizmu. Ruch i odpowiednia dieta to podstawa, jednak warto również pamiętać o drobnych metodach, które mogą zwiększyć skuteczność naszych działań, a wcielenie ich do naszych codziennych nawyków sprawi, że szybciej stracimy na wadze.
Jedną ze „sztuczek”, które przyspieszą nasze odchudzanie, jest wprowadzenie nawyku powolnego spożywania posiłków i spokojnego przeżuwania tego co akurat konsumujemy. Brak pośpiechu spowoduje bowiem, że zjemy mniej, gdyż nasz mózg zdąży zakonotować fakt o sytości organizmu. W przypadku zbyt szybkiego jedzenia, następuje efekt odwrotny – zanim nasza głowa pojmie, że już się najedliśmy, zdążymy pochłonąć znaczną nadwyżkę kalorii.  Dobrze jest również szykować posiłki na niewielkich talerzach. Jemy w dużej mierze „oczami”, więc widok wypełnionego po brzegi, nawet najmniejszego talerzyka sprawi, że będziemy pewni, iż się najemy. Nieprzypadkowo restauratorzy często podają swoje dania na ogromnych talerzach – do naszego mózgu trafia wówczas sygnał, że otrzymaliśmy za mało pożywienia i…zamawiamy więcej.
W procesie zrzucania nadprogramowych kilogramów pomoże nam suplement diety Ultra Slim, którego dobroczynne działanie oparte jest na głównych składnikach – tyrozynie i bioperynie, które przyspieszając spalanie tłuszczu przez nasz organizm.

Solidna pomoc w odchudzaniu to ⇨ Ultra Slim
Zastanawiasz się jak schundąć na udach? Poczytaj tutaj!