African Mango

Afrykańskie mango, zwane inaczej dzikim mango lub orzechem dika, rośnie we wschodniej Afryce na drzewie z gatunku irvingia gabonensis. To właśnie na dobroczynnym ekstrakcie z pestki tego owocu oparty jest skład suplementu o nazwie African Mango, który skutecznie wspiera walkę o szczupłą sylwetkę.  Według przeprowadzonych badań afrykańskie mango pomogło wielu osobom przejść na dietę bez trudu, który zwykle towarzyszy podjęciu procesu odchudzania. Działanie tego owocu miało wpłynąć na poziom hormonów, odpowiedzialnych za przybieranie na wadze. Testy, którym w Kamerunie poddano osoby wspomagające się podczas odchudzania afrykańskim mango, jasno wykazały, że osobom tym udało się schudnąć aż o 12 kilogramów więcej niż tym, którym aplikowano placebo. Odnotowano u nich również znaczny spadek poziomu cholesterolu, jak również hormonu zwanego leptyną i odpowiadającego za otyłość. U ludzi, których poddano badaniom po zastosowaniu afrykańskiego mango, stwierdzono także obniżenie poziomu glukozy, który wskazywałby na zmniejszenie poziomu insuliny we krwi. Nastąpił u nich natomiast wzrost poziomu adiponektyny, nazywanej hormonem szczupłości.

⇨ STRONA PRODUCENTA TUTAJ ⇨ PRODUKT W NAJLEPSZEJ CENIE

Wielką zaletą ekstraktu z afrykańskiego mango jest wysoka zawartość błonnika, sprzyjającego regulowaniu przemiany materii. Wpływa on również na zmniejszenie łaknienia, dzięki czemu nasz organizm może otrzymywać mniejsze porcje pożywienia.

W owocu, o którym mowa, kluczowe właściwości odchudzające ma pestka i to właśnie ona nazywana jest owocem dika. W Afryce z tych pestek wyrabia się masło i olej, zaś z bogatego w wartości odżywcze miąższu to, co zwykle z owoców, czyli soki, galaretki lub wino.

Suplement African Mango szczególnie dobrze radzi sobie ze zwalczaniem zbędnego tłuszczu umiejscowionego w okolicach brzucha. Jest to środek bezpieczny, oparty w 100 procentach na naturalnych składnikach. Oprócz substancji, wspomagających odchudzanie zawiera również bogactwo witamin z grupy B, witaminę K i A, karotenoidy, potas i nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 i omega -6, wpływające korzystnie na nasz organizm.