Acai Berry Extreme

acai-berry-cena1Acai Berry Extreme to skuteczny preparat, który w naturalny sposób wspiera proces odchudzania. Swoje dobroczynne działanie zawdzięcza silnemu stężeniu ekstraktu z owoców acai, zawartego w jednej kapsułce suplementu. Dzięki właściwościom tych jagód, preparat wspomaga usuwanie tłuszczu z organizmu, przyspiesza przemianę materii i proces trawienia. Jagody acai to owoce drzewa, noszącego nazwę euterpa warzywna, rosnącego na terenach tropikalnych Ameryki Południowej. Owoce przypominają nieco winogrona, również występują w kiściach, ale są mniejsze i kryją w sobie jedną, dużą pestkę i niewiele miąższu. Miąższ ten jest wykorzystywany w tradycyjnej kuchni brazylijskiej, zaś w Amazonii stanowi podstawę pożywienia mieszkańców tego rejonu. Jagody acai posiadają niezwykłe właściwości odżywcze i redukujące wagę, a Indianie już od dawna korzystali z ich prozdrowotnych walorów. Nic dziwnego: stanowią bowiem istną bombę witaminową. W swoim składzie mają witaminy A, C, E, B1, B2 i B3, jak również są bogate w nienasycone kwasy tłuszczowe, czyli omega – 3 i omega – 6, odpowiedzialne za odporność organizmu. Dzięki takim cechom, niepozorne z wyglądu owoce acai znajdują się w czołówce najzdrowszych pokarmów na świecie.

⇨ STRONA PRODUCENTA TUTAJ ⇨ PRODUKT W NAJLEPSZEJ CENIE

W opinii ekspertów, jagody acai posiadają właściwości regulujące zbyt wysoki poziom cholesterolu, przyczyniają się do spadku nadmiernych kilogramów, a dzięki zawartości przeciwutleniaczy neutralizują wolne rodniki w organizmie. Jagody euterpy warzywnej są godne polecenia również dla osób, uprawiających intensywnie sport. Są bowiem niezwykle bogate w cenne aminokwasy, które wzmacniają mięśnie i przyspieszają ich regenerację po wysiłku fizycznym. Owoce te stanowią także cenne źródło białka.

Suplement diety Acai Berry Extreme składa się w 100 procentach z naturalnych składników, dzięki czemu jest bezpieczny dla zdrowia. Doskonale oczyszcza organizm z toksyn, a odstawienie preparatu nie powoduje u osób walczących z nadwagą efektu jojo, czyli powrotu- często z nawiązką – do wagi sprzed kuracji odchudzającej.